2. decembra 2015

My Christmas Wishlist

Vianoce sú už za dverami a hoci to všetko nie je len o obdarovávaní, niečo pod tým krásne vyzdobeným stromčekom vždy poteší. Ako ste si už mohli na blogu všimnúť, moje materialistické túžby siahajú niekedy až do štvor(a viac)ciferných čísel, no tie reálne Vám prinášam práve teraz. Tu je môj vianočný zoznam želaní, možno Vás inšpiruje a nájdete v ňom niečo pre seba alebo svojich najbližších :) 

PS: Nezabudnite sa zapojiť do mojej VIANOČNEJ SÚŤAŽE NA FACEBOOKU125 Weekends in EuropeV súčasnosti už nie je problém zohnať lacné letenky a odletieť si niekam len tak na víkend. Po tejto knihe pokukujem už dlhšie a pre niekoho s dušou cestovateľa a s chuťou stále spoznávať nové krajiny je to darček ako stvorený.
Populárne slúchadlá značky FRENDS nie len že dobre vyzerajú (mne osobne by nevadilo v nich tráviť cesty do práce vo vlaku) ale sú povestné aj svojou kvalitou. Skvelá štýlová alternatíva ku klasickým "štuplíkom" pre každého milovníka/milovníčku dobrej hudby, alebo youtube videí :)

Na bežný deň do práce väčšinou nosím len výrazné hodinky a zapichovacie náušnice. V poslednej dobe som už dá sa povedať "premichaelkorsovaná", mám pocit, že táto "značka" na mňa vyskočí z každého rohu. A keďže moje zlaté aj strieborné hodinky sú tejto značky, začala som pokukovať po niečom novom. Britskú značku Larsson & Jennings som objavila len nedávno, no hneď ma zaujali tieto veľké zlaté hodinky, ktoré by boli skvelým prírastkom do mojej hodinkovej rodinky. Ak sledujete môj FB, možno sa Vám zdá tento kabátik povedomý. Mám ho vo wishliste už dlhšie, teda, mala som, je to jeden z darčekov, ktoré viem, že pod stromčekom nájdem, vďaka môjmu drahému :) Svetlošedý kabát mi v šatníku úplne chýba a tento rok je v kurze viac, ako inokedy. Už sa ho neviem dočkať!

Zlatý prívesok so znamením škorpióna, taký, ktorý by som ani nemusela dávať z krku dole, od niekoho, kto pre mňa veľa znamená. Presne po takom moje srdce piští. Keď Vám nehovorí nič meno Anna Saccone, kde žijete?? :)) Ale nie, už niekoľko rokov, keď sa dá, tak mi každý večer spríjemňuje jedna írska rodinka so svojím denným videoblogom na kanáli SACOONEJOLY´S. Mama tejto rodinky, Anna, nedávno  zostavila kolekciu náhrdelníkov so znameniami zverokruhu, presne podľa toho jej, ktorý zdedila po svojom nebohom otcovi. S touto osôbkou sa vo veľa veciach plne stotožňujem, asi aj to je jedným z dôvodov, prečo som ich vernou fanynkou už roky a zapínam si ich oveľa radšej ako televízne noviny :)) 

Viem aký názor má na túto obuv väčšina mužov ale tiež viem, aké sú tieto čižmičky neskutočne pohodlné a hrejivé, na mrazivé dni najlepšia obuv. Ja si aj tak väčšinou spravím po svojom a nehľadím na to, čo mi vravia iní, hlavne čo sa módy týka. takéto klasické "tichošlapky" mi v botníku chýbajú a sú jednou z vecí, ktoré by ma fakt potešili. 
Tejto úchvatnej knihe som venovala celý článok, viac k tomu povedať ani netreba, treba ju len vidieť :)
Klasická teplá kožušinová parka je ďalším z druhov zimných zvrchníkov, ktorý mi chýba. Čaru khaki farby som maximálne podľahla len tento rok, jej univerzálnosť a variabilnosť ma doslova prekvapila a nosím ju stále. Myslím, že je to jedna z farieb, ktorá môjmu typu veľmi pristane. Túto parku si predstavujem ako teplučký kožušinkový paplónik, ktorý si kľudne môžem obliecť aj do práce a na stanici ma rozhodne neprefúkne ani najsilnejší severák. 


Coco Mademoiselle od Chanel je môj "signature scent" zbožňujem ho už roky, ale už dlhšiu dobu som ho nemala. V tejto limitovanej edícii dostupnej asi len v butikoch Chanel by ma veľmi potešil, hlavne preto, lebo takto krásne zabalený a v takejto kombinácii som ho ešte nikdy nevidela. 


Čo hovoríte na moje tohtoročné vianočné želania? Too much? Podľa mňa nie je žiadny sen príliš veľký, treba snívať, veď IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT :)SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig