6. septembra 2015

What I Bought in Paris

Nenakupovať v Paríži? To sa hádam ani nedá! U mňa teda rozhodne nie :) Kedysi som bola tzv. impulzívny nakupovač, nakupovala som bez rozmyslu, čokoľvek, len nech to mám z dovolenky. V poslednej dobe si všetko dopredu premyslím, tak ako na jar v New Yorku, aj teraz v Paríži som presne vedela, ktoré ochody určite nevynechám. Pôvodne boli mojím hlavným cieľom klasické Celine Audrey slnečné okuliare vo farbe "dark havana", no pri pohľade na desiatky nákupnych tašiek najdrahších značiek v rukách ázijských turistov som hneď vedela, že toto bude vopred prehratý boj. Nevadí, veď exisuje online shopping :) Ďalej som chcela nakuknúť najmä do obchodov, ktoré u nás nemáme a jednoznačne som nemohla vynechať klasickú francúzsku lekáreň a tiež Sephoru a svetoznámu cukráreň Ladureé. A čo som si nakoniec vo svojej príručnej batožine z Paríža priniesla?


Značku GAP mám naozaj veľmi rada, kvalitné nadčasové klasické kúsky za dobré ceny. Škoda, že k nám ešte neprišla. Neodolala som ďalšiemu pásikavému námorníckemu tričku a konečne som si kúpila najlepšie padnúce džínsky na svete, skinny 1969, ktoré na mne asi uvidíte častejšie ako by bolo treba :)))

Z Paríža som musela odísť s Chanelom, i keď len v podobe novej vône. Chanel Chance Eau Vive je tohtoročnou letnou novinkou a je naozaj nádherná. Krém na tvár značky Embryolisse je asi môj najviac najobľúbenejší, musela som si kúpiť do zásoby hneď dva 75ml, keďže sa u nás dá len ťažko zohnať a pritom je vo svete taký obľúbený a cenovo veľmi dostupný (cca 13 EUR za 75ml).

Originálne parížske macarons z dielne cukrárne Ladureé sme si tiež nenechali ujsť. Hoci ich cena je závratná, ochutnať sme jednoducho museli. A boli fantastické! Navyše, ich môžem mať teraz stále so sebou v podobe tejto chic kľúčenky :)Pri svojej ďalšej návšteve Paríža určite nevynechám ani klasické vintage obchodíky. Máte tip na nejaký overený?

SHARE:

4 komentáre

 1. skvele! Ladure vzdy s parize nesmi chybet:P

  PS: Zvu te na svoji giveaway o Realash zde:
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/09/realash-giveaway.html#comment-form

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkné nákupy! :) GAP je super, mám z něj světřík a je bezvadný, už je několikrát vypraný a stále vypadá jako nový. The Colorful Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne vecičky ! :) V Paríži som ešte nebola, takže trošku závidím, ale plánujem sa tam určite pozrieť ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig