4. septembra 2015

My Paris Outfits

Myslím, že každá z nás sa pred objektív fotoaparátu postaví automaticky do pózy, ktorá sa nám na fotkách páči najviac. Na týchto mojich troch je jasne vidieť, ktorá je tá moja :))) V Paríži sme strávili krásny predĺžený víkend v polovici augusta. Bola to už moja tretia návšteva tejto francúzskej metropoly, no kľudne by som tam šla zas a znova, v poslednej dobe ma to stále viac láka za hranice, spoznávať nové, pre mňa zatiaľ neobjavené krajiny a mestá.. Darmo, mám dušu cestovateľa a moje tohtoročné tripy a splnené cestovateľské sny boli určite len začiatok :) Milujem klasický štýl Parížaniek, nedbalá elegancia, nadčasovosť, čisté línie.. Presne podľa môjho gusta. Na svoje potulky malebnými uličkami Paríža som si prirodzene zvolila pohodlné outfity, v ktoých som bez problémov vydržala chladné metro aj nachodené kilometre.
denim jacket - mango
trousers - zara
tshirt - vero moda
shoes  - converse
sunnies - quay australiatop - j.crew
jeans - j.brand
shoes - new balance

shirt - urban outfiters
cardigan - zara
jeans - j.brand
shoes - new balanceMám pre Vás ešte jeden cestovateľský tip. Poznáte aplikáciu Ulmon? Zadarmo si môžete stiahnuť hociktorú svetovú metropolu a s touto skvelou appkou sa v nej rozhodne nestratíte! Jednoducho si označíte, ktoré pamiatky, reštaurácie, či obchody chcete navštíviť, appka Vás tam dovedie, označí najbližšie metro a najlepšie je, že pracuje aj offline! Najviac odporúčam!!!

SHARE:

3 komentáre

 1. Veľmi pekné outfity. Najviac sa mi páčil asi druhý ale vymenila by som topánky. :) Tieto sa mi moc nepáčia ale sto ľudí sto chutí :)
  Ale ta denim jacket z prvého outfitu je MEGA :D :D Dúfam že si si to v Paríži užila ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ta denimka je stale "k mani" na webe mango.com alebo aj v niektorych predajniach :))

   Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig