14. júna 2015

May Favorites

Long time no see.. Ja viem, ale neznamená to, že som na svoj blog zanevrela, alebo sa naň vykašľala.. Jednoducho momentálne sa toho deje okolo mňa hrozne veľa a neviem, čo skôr, ale to sa asi volá dospelosť, že? :))) Ďalší mesiac ubehol ani neviem ako. Máj bol pre mňa o to výnimočnejší, že som mohla opäť navštíviť moje najobľúbenejšie mesto na svete - New York. Tento výlet by som bez pochýb označila za svojho top májového favorita, no mesiac lásky nebol len o tom.. :)
Diptyque - Eau Duelle


Stráááášne dlho som sa k nej nevedela dostať, objednať ju k nám na Slovensko bolo takmer nemožné, no dočkala som sa! Paradoxne, chcela som ju aj keď som ju nikdy predtým nevoňala, no nesklamala ma, práve naopak! Výrazná vôňa vanilky je presne to, čo zbožňujem a myslím si, že som našla svoj pravý ozajstný "signature scent". Bolo na čase.. :)

Keď máte v zbierke tieto dva laky na nechty, iné už na jar a leto 2015 ani nepotrebujete. Výrazná koralovo červená a nádherná jemná "nevestovská" ružová sa hodia na všetky príležitosti a naozaj všetkým ženám. Bravo, Victoria! 

Suchý šampón používam takmer denne, a vďaka nemu si nemusím umývať a sušiť vlasy viac ako je treba. Tento od TRESemmé mi odporučila moja sis, a tak som si ho v NYC kúpila. A je fantastický! Nezanecháva ten otravný biely povlak na vlasoch a jedinou jeho nevýhodou je, že ho v EU zatiaľ neviem nikde zohnať.. Nejaké tipy? :)

Čo by som ja bez svojej sis robila ?! Minimálne by som nepoznala ani tento skvelý bronzer od značky Tarte :) je neporovnateľný so žiadnym iným, odtieň "park ave princess" je božský! Kozmetika Tarte je zárukou kvality, neobsahuje parabény, ftaláty, minerálny olej, triclosan a iné zbytočnosti, ktoré mnohá kozmetika obsahuje "na kvantá". Keď sa dá, treba sa týmto umelinkám vyhýbať, veď kožu máme len jednu!

Že obľubujem minimalizmus je o mne celkom známe a premietam ho aj do svojich doplnkov. Tieto náušnice sú síce malinké ale dostala som na ne už množstvo komplimentov.

Tento krém na ruky len tak ľahko žiaden iný neprekoná! Vonia úžasne, vstrebe sa rýchlo do pokožky, ale ruky zanecháva krásne hydratované bez toho, aby som po sebe nechávala všade mastné fľaky :) Odporúčam!


Nie, nepotrebovala som ďalšiu paletku tieňov na oči, no tejto "Lolita" paletke som nevedela v Sephore odolať a kúpila som k nej kamoša s rovnakým priezviskom, koralovo ružový rúž z letnej kolekcie. Som veľmi spokojná najmä s trvácnosťou tieňov, aj v horúčavách vydržali celý deň krásne!

Pokus č.1 s parkou z Topshopu, ktorej som venovala samostatný príspevok nevyšiel, bola úplne hrozná. Pokus č.2 v NYC vyšiel okamžite, bola to láska na prvý pohľad a v chladnejšie dni som ju takmer ani nedávala dole. Presne takýto kúsok chýbal v mojom šatníku!
PS: Aké príspevky by ste na mojom blogu najviac uvítali? 
Ďakujem!xoxo, N.
SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig