11. decembra 2014

Favorites

Niekedy sa stane, že za celý mesiac nemám dosť favoritov na jeden samostatný článok, používam veci Vám už dobre známe, o ktorých písať stále dookola by nemalo zmysel. Teraz, keď sa pomaly ale isto "zvianočnieva" obľubujem všetko s Vianocami spojené, vôňu škorice, vareného vína, ihličia, prípravy na pečenie medovníkov, balenie darčekov.. :) A okrem toho momentálne zbožňujem, viac ako iné, tieto veci.. 


Vône značky Chanel patria medzi moje najobľúbenejšie. Vyskúšala som už viaceré, pre mňa je to vždy stávka na istotu, keď neviem, akú si vybrať. Coco Noir je čistá púdrová vôňa, ktorú milujem rovnako ako klasickú Coco. 

Nie som zástanca fejkov a napodobenín, no týmto náušniciam som odolať nemohla. Sú inšpirované klasickými Dior perlami, nie sú značkové a dajú sa zohnať skoro všade. Na uchu vyzerajú originálne a úchvatne, doplnia každý outfit. Veď perly sú večné.

Vôňa tejto sviečky z limitovanej edície je taká úžasne realistická, že vždy, keď ju mám doma zapálenú mám chuť zobrať lyžičku a ochutnať ju :) Sladký čokoládový koláčik práve vytiahnutý z rúry! 

Tmavé pery k jeseni a zime neodmysliteľne patria. Ja som sa zamilovala do odtieňa Rebel od značky M.A.C. Veľmi sa teším, že v bratislavskom Auparku otvorili svoju prvú predajňu na Slovensku! 

Maskara Grandiose od Lancome ma lákala už dlhšie, najmä svojim tvarovaným aplikátorom. Ak máte rady výrazné plné riasy, vyskúšajte ju tiež.

Tento malý guľatý americký zázrak je konečne dostupný aj u nás. Konkrétne tento kokosový nosím stále v kabelke, odkedy mi ho moja malá sis podarovala :) Tartan/Checked Scarves 


V chladnom počasí nevyhnutnosť. Milujeeeem ich! Obrovský mäkučký zo Zary, hodvábny, kašmírový Burberry, must have každej sezóny. Obávam sa, že moja zbierka sa ešte rozrastie :)

Najkrajší narodeninový darček! Veľmi dlho som o nich doma básnila, až ma môj muž prekvapil. A že riadne! 
Akých obľúbencov máte Vy? :)xoxo, N.

SHARE:

4 komentáre

 1. Odpovede
  1. aaano, milujem ich najviac na svete :))) a uz premyslam aj nad kupou ineho remienka, na vymenu :)

   Odstrániť
 2. Tie hodinky ♥♥♥ Ale aj ten rúž, voňavka a aj šály/šatky.. ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. EOS balzamy sú skvelé, na Vianoce som dostala svoj prvý a neviem sa ho nabažiť, používam ho neustále, dobre sa aplikuje a pery nevysušuje.

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig