9. októbra 2014

September Favorites

Choroba hnusná sa na mňa nalepila, a preto som s príspevkom s mojimi mesačnými vychytávkami takto pozadu. V septembri som našla topánky, v ktorých chcem prechodiť celú jeseň, náhrdelník, ktorý viem, že znosím ku všetkému a pár ďalších vecičiek, ktoré mi spríjemnili prvý jesenný mesiac. Inšpirujte sa.. :)

So sick! That's why I'm so late with my monthly favorites post. In september I found shoes I wanna walk this fall through, the necklace I know I will wear with so many outfits and couple other things that made my first fall month even better. So get inspired.. :)
Táááák pohodlné a univerzálne! Hodia sa k sukni, šatám, či nohaviaciam a presne takéto som hľadala už asi od minulej jesene :)

Jeden z darčekov od mojej sestričky z USA. Túžila som ho vyskúšať už dlho. Používam ho na noc, na hydratáciu tváre a je neskutočne úžasný! Ráno sa prebúdzam s pleťou hebkou a krásne hydratovanou. 

V poslednej dobe som prepadla perlám. Každý deň, celý deň! :) Náušnice som našla v Prahe v Zare a náhrdelník na jednom z mojich najobľúbenejších eshopov s originálnymi kúskami. A odvtedy ho nosím stále. Večer von, či dokonca na pracovný pohovor :)

Klasická červená nikdy nevyjde z módy, či je jeseň, leto, hodí sa vždy a všade. Samozrejme na krásne upravené nechty ;)

Makeup kúpený v pražskej Sephore, dlho som ho chcela skúsiť a odtieň Deauville mi sadol ako uliaty. Ide o medium až full coverage makeup, ktorý si poradí s nedokonalosťami a zjednotí odtieň pleti. Odporúčam!

Vždy som mala rešpekt pred tekutou linkou v pravom zmysle slova, s jemným štetcom na aplikáciu. Odhodlala som sa kúpiť si túto, ktorá stojí menej ako tri eurá, pre prípad, že by mi nesadla. Ale stal sa presný opak, linka sa s ňou robí jednoducho a rýchlo a odkedy ju mám, nosím linku takmer denne! Naozaj naozaj odporúčam! Zoženiete v DM. 
Aké vecičky ste si v poslednej dobe obľúbili VY? :)


xoxo, N. 
SHARE:

6 komentárov

 1. ja som si kúpila kabátik presne podľa môjho gusta a konečne vlastním riflovú košeľu a boyfriendy :) a linku musím vyskúšať vďaka za tip :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ten perličkový náhrdelník je krásný ! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tie topánky sú úžasné! :) aj ja také dlho zháňam, našla som zatial len také provizorné ktoré nosím kým neprídu tie pravé ale tieto su fakt super! náhrdelník sa mi tiež velmi páči :)

  http://victoriamerlot.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig