19. augusta 2014

Jean Paul Gaultier for Lindex

Máme tu ďalšiu hviezdnu spoluprácu! Svoju kolekciu pre značku Lindex predstaví "enfant terrible" Jean Paul Gaultier! Už 8.októbra sa môžeme tešiť na kúsky s prvkami extravagancie, také typické pre Jeana. V súčasnosti sa na verejnosť dostávajú prvé tri obrázky kampane so slávnou Gaultierovou modelkou Karen Elson.  „Kolekcia predstavuje malé módne kúsky od Gaultiera, nesúce jeho typickú pečať, je však interpretovaná novým spôsobom. Vystihujú ju klasické námornícke pruhy, ale aj grafickejšie témy, na niektorých kusoch sa kombinujú s potlačou znázorňujúcou tetovanie, čo je môj najobľúbenejší motív“, hovorí Jean Paul Gaultier.


Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex obsahuje dámske a detské odevy, spodnú bielizeň, ale nechýbajú ani doplnky. Okrem potlačí sa kolekcia vyznačuje aj vypracovanými detailami, ako sú zipsy a klasické kónické tvary odkazujúce na jedinú a nehynúcu Madonnu.
„Vytvorenie kolekcie, ako je táto, je výzvou, ale výzvou v tom najpozitívnejšom zmysle. Umožňuje mi to spoznať ľudí, s akými bežne nepracujem, tiež tvoriť oblečenie za ceny, ktoré si môže dovoliť každý“, hovorí Jean Paul Gaultier.
Už dvanásť rokov sa značka Lindex zúčastňuje na boji proti rakovine prsníka, tento rok venovala 10 % predajnej ceny za odevy z kolekcie Jean Paul Gaultier pre Lindex na výskum rakoviny prsníka. V kolekcii sa nachádza aj ružový náramok, z ktorého celý zisk putuje na výskum rakoviny prsníka. Na Slovensku bude 10%  z výťažku predaja kolekcie a zisk z predaja ružového náramku venovaný na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je  podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.
Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex sa spustí vo vybraných obchodoch Lindex a na webovej stránke 8. októbra 2014. Už sa neviem dočkať!!! :)
  
zdroj: Lindex
SHARE:

2 komentáre

  1. Mimo spodního prádla jsem Lindexu ještě na chuť nepřišla, náramek bych si ale koupila :-))

    Hezký den,
    skills-of-art.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zvu tě na mou giveaway: http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/08/tights-giveaway.html :)

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig