5. augusta 2014

Benefit They´re Real Push Up Liner

Mám pocit, že moje posledné príspevky sa točia len okolo dovolenky v Španielsku. Tento nebude iný, navštívili sme tam totiž aj Sephoru a veru nebola to chvíľková návšteva :))) Jedným z úlovkov, ktoré ste mohli vidieť na mojom Instagrame bola aj nová gélová linka od Benefitu. Gélová linka v pere so špeciálnym silikónovým aplikátorom ma zaujala hneď na prvý pohľad.Vďaka tomu, že je to v podstate pero, z ktorého sa produkt dostane pootočením spodnej časti táto linka nevyschne ako klasická gélová. Aplikátor je jemnučký a ľahko sa s ním linka nanáša. Čierno čierna farba a matný finish, zloženie ktoré je vraj i vodeodolné, to všetko sú benefity tejto linky od Benefit :)
Možno jedinou nevýhodou tejto dlhotrvácnej a odolnej linky je, že sa jej naozaj dokonale zbavíte len špeciálnym Benefit odličovačom na to určeným. 


Každopádne, ak máte rady mačacie oči a chcete vyskúšať niečo nové a netradičné, Benefit They´re Real Push Up Liner za to stojí :) Zoženiete napríklad v českých Sephorách.. xoxo. Nina :)


PS: nižšia kvalita fotiek spôsobená neprítomnosťou fotografa a prednou kamerou môjho iPhonu :))


SHARE:

1 komentár

Blogger Template Created by pipdig