5. februára 2014

Pink Coat

Niekedy si jednoducho musíte spríjemniť deň nejakým farebným kúskom. Perfektný ružový kabát som hľadala takmer celú sezónu. nebola som si istá, či chcem skôr klasický alebo oversized, ale keď som našla tento na  Vale z blogu Fashion and Cookies, zamilovala som sa okamžite! Light pink drawn wool-blend oversized kabát  z River Island je dokonalý, čo myslíte? :)

Sometimes you just need to brighten your day with some colorful clothes. I was hunting for a perfect pink coat almost for whole season. I wasn´t sure if I want a classic piece or oversized one but then I found Vale from Fashion and Cookies blog in pink coat and I fell in love immediately! This Light pink drawn wool-blend oversized coat from River Island is perfect, isn´t it? :)[coat - river island, jeans - asos, sweater - oasis, necklace - zara, boots - stuart weitzman, hat - vintage]
 

SHARE:

9 komentárov

 1. Super kabát! Tiež sa mi veľmi páči náhrdelník :)

  http://margifashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ahoj... ruzovy som hladala aj ja... nevyslo mi to a v skrini mi visi novy sivy :-) ten tvoj je velmi pekny a neskutocne v nom vyborne vyzeras :-) Som tvojou novou sledovatelkou... srdecne Ta pozyvam ku mne na blog :-)
  katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem ti velmi pekne, ja mam nejaky klasicky sivy na wishliste, ale asi az buducu zimu :)

   Odstrániť
 3. I love the coat! Such a pretty colour! xx

  wildflowerofprague.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. The world appreciates the writings that include the knowledge and information about everyday science. I like your style and promise to come again and again to increase my skills and knowledge.
  wholesale womens fashion

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig