12. januára 2014

TOP 10 MANGO PICKS

Kolekcia jeseň/zima 2013 španielskej značky Mango ma veľmi milo prekvapila. Vybrala by som si dosť veľa kúskov, ale prinášam Vám výber desiatich, ktoré ma oslovili úplne úplne najviac. Maximálne vystihujú môj obľúbený každodenný štýl obliekania v ktorom sa cítim najlepšie a najpohodlnejšie. Mnohé z nich teraz nájdete za super ceny v zľave. Čo na ne hovoríte?

A/W 2013 collection by Mango really surprised me. I would choose so many pieces, but now I´m bringing you my top 10 picks. They´re totally ME, comfy and cozy as I like the most recently. You can find them now in sales! What do you think about them? 


Už dlho túžim po klasickom kašmírovom svetri, ktorý vydrží roky a prežije každú sezónu. Tento tmavomodrý ma zaujal okamžite, nikdy nebude "out of style" a o to v prípade takýchto kúskov ide.Dostupnejšou variantou môže byť aj tento tmavomodrý :)S tmavomodrou som ešte neskončila.  V poslednej dobe sa mi páči viac ako čierna a to je už čo povedať v mojom prípade! :) Jednoduchý sveter je v chladných dňoch nevyhnutnosťou, či už k šatám alebo rifliam a tričku.Červená kožená bunda? Prečo nie?! Top takéhoto strihu a v čiernej farbe je úplný must have! Keď mám "nemámsičoobliecťajkeďmámplnúskriňu" deň, siaham vždy po niečom takomto.Náhrdelníkománia ma neopúšťa ani keď na krku viac nosím šály!Skvelo padnúce "boyfriendy" hľadám už dlho a myslím, že som už našla :)Ďalší comfy kúsok oživený kvetinovou potlačou.Takéto trochu Chanel, trochu ležérne a veľmi pohodlné a nositeľné a pri tom ženské, takéto ja môžem :)Môj úplne najTOP kúsok z výberu! Úžasná kožená bunda s kožušinkou zahreje a okrem toho vyzerá naozaj fantasticky!!!
TU 
zdroj: www.mango.com


SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig