16. januára 2014

Cobalt Coat

Tohtoročná zima mi dovoľuje nosiť trojštvrťový rukáv na kabáte aj keď je len január, čo ma viac než teší. Výraznú kobaltovo modrú farbu nerada kombinujem s ďalšími, úplne postačí moja klasická čierna. Po dlhšej dobe som vytiahla jednu z mojich obľúbených jeleních brošní. Jelením šperkom som dávnejšie venovala samostatný post, tu je. Ako ste na tom v zime s farbami Vy? Nosíte skôr tmavé a zemité, alebo si sychravé dni spríjemňujete divokejšími farbami?

This winter allows me to wear my coat with three quater length sleeves even when it´s already January. But I´m happy about it. I don´ t like to wear his cobalt blue color with other bright colors, my classic black is enough. I haven´t been wearing my favorite deer brooch for a good while. I wrote a blog post about this cute little deers, here. What about you and colors in winter time? Do you prefer dark ones or brights?

[coat - glamorous, jumper - warehouse, pants - asos, boots - stuart weitzman, bag - armani exchange, scarf - zara, sunglasses - tom ford, brooch - jelenisperky.cz, watch - michael kors, bracelet - pandora, earrings - swarovski]
SHARE:

3 komentáre

Blogger Template Created by pipdig