19. septembra 2013

Obsessed with..

Keď pred pár rokmi moja sis začala nosiť Conversky, príliš som tomu trendu neholdovala. Ale ľudia sa menia, dnes nosím moje biele all starky viac než high heels :) Už dlhšiu dobu sa mi páčia v leoparďom prevedení, ale je asi nemožné ich zohnať v mojej veľkosti. Pred pár dňami som googlila a našla som nový model, "Converse All Star Low Leopard Print Faux Fur Exclusive". Zapáčili sa mi viac, než tie pôvodné :) Nízke sú mi sypmatickejšie ako vyoké, nad členok. Čo myslíte? Zohnať sa dajú TU.

Few years ago, when my sis started to wear Converse, I did not understand and like it so much. But people change. Today I´m wearing my white all stars more than high heels :) I like those in leopard print, but they are not available in my size any more. Recently I found the new model,  "Converse All Star Low Leopard Print Faux Fur Exclusive". I like them more than original and I also prefer lows to highs. What do you think about them? You can buy them HERE
SHARE:

6 komentárov

 1. Tiez sa mi viac pacia nizke, tieto su krasne. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. cierne su asi jedine conversky, ktore sa mi az tak nepozdvaju, pripadaju mi byt moc chalanske :) ale ked tak urcite nizke!!!

   Odstrániť
 3. podľa mňa sú super! ja mám všetky Conversy nízke a neviem si ich vynachváliť :)

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig