3. augusta 2013

Fashion Destination PRAGUE

New York má svoju 5th Avenue a Praha svoju Pařížskú.. Miesto, kde sa v tieni stromov lemujúcich celú ulicu skrývajú poklady svetových značiek. Obchody zvučných mien, ktoré nesmie vynechať žiaden najmä solventný fashionista. Pri svojich návštevách stovežatej túto ulicu nikdy nevynechám, hoci sa po nej len prechádzam s nádejou, že raz si budem môcť dovoliť nakupovať práve tu. Celé miesto má takú zvláštnu noblesnú atmosféru! Aspoň pre mňa :)
Nedávno sme s priateľmi strávili pár horúcich letných dní v Prahe a po prvý raz sme odchádzali z Parížskej aj s nákupnými taškami! Do svojho nového príbytku sme si s drahým kúpili kávovar v butiku Nespresso. Vrelo odporúčam! Inak sme sa túlali a obdivovali nádherne nastajlované výklady, ako zvyčajne..  Myslela som aj na Vás, tak ak ste ešte nemali možnosť aspoň poprechádzať sa po Parížskej, tu je malá ochutnávka.. :)
Cartier & Kika :)DiorTiffany & Co.HermesBvlgariRolexPradaSimple Concept StoreDieselDolce & GabbanaHugo BossNádherná ulica!Tag HEUERLouis VuittonCarollinumGucciJimmy ChooMY OUTFIT:
[shorts - oasis, shirt - zara, bag - marc by marc jacobs, sunnies - tom ford, watch - michael kors, shoes - aldo, bracelet - pandora]
SHARE:

10 komentárov

 1. v jimmy choo by som si dala povedat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 5th avenue se nedá s Pařížskou absolutně srovnat. byla jsem v obou a je to úplně něco jiného.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tiez bola v New Yorku, aj opakovane, takze viem o com pisem... Myslela som to v zymsle vychyrenej a znamej nakupnej ulice, nie porovnanie do detailov..

   Odstrániť
 3. My vždycky "očumujeme" Cartier na rohu a vybíráme si šperky, které si koupíme "až budeme velké" :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ty obchody mě taaak lákaj :/

  http://nikolamills.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig