11. júla 2013

Revlon Colorburst Lip Butter

Produkty na pery striedam takmer denne. Nie je ni lepšie, ako mať nejaký univerzálny, ľahko kombinovateľný rúž, balzam či lesk v kabelke. Mne sa najviac osvedčili "Lip Butters" alebo maslá na pery od značky Revlon. Pred časom mi ich priniesla sestra z Londýna, u nás sa bohužiaľ zohnať nedajú. Revlon Lip Butter sú dostatočne hydratujúce a rovnako poskytujú aj dostatok farby na pery. Ja ich mám v odtieňoch Cotton Candy a Strawberry Shortcake. 

I change my lip products almost every day. There´s nothing better than having one easy to use and easy to match lipstick, lipgloss or lipbalm in your handbag. I like Revlon Lip Butters the most. My sister brought me these couple of months ago from London, unfortunately you can´t buy theme here. They are moisturizing enough and they give a nice color too. I have Cotton Candy and Strawberry Shortcake.


Cotton Candy - jemná ružová so zlatou perleťou
Cotton Candy - soft pink with slight gold shimmer


Strawberry Shortcake - studená ružová bez trblietok
Strawberry Shortcake - cold pink without shimmer


Možno Vás dovolenková sezóna zavedie aj do krajín, kde sa Revlon kúpiť dá. V tom prípade odporúčam nakúpiť viacero produktov, sú skvelej kvality a veľmi cenovo dostupné.

Maybe during the holiday season you will visit the country where they sell Revlon. I recommend to buy more Revlon products then, their quality is amazing and they are also very affordable. 


xoxo.N :)

SHARE:

1 komentár

  1. daju sa zohnat z krasotika.sk :) dokonca ked im zasles dopyt po konkretnych odtienoch, vedia ti ich zohnat, aj ked ich nemaju zaradene v sortimente
    http://lifeparade-by-bashi.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig