18. júna 2013

You Can´t Fake Fashion!

Len krátko.. Kontroverzná a večná téma.. Fejky..  Ja som na 100% PROTI! Nechápem, prečo sa napodobeniny najmä značkových kabeliek tešia toľkej obľube. Maximálne tým človek dehonestuje kvalitnú značku a originál a v prvom rade zhadzuje sám seba. Nie len ich výroba ale aj kupovanie a nosenie fejkov by malo byť podľa mňa trestné! Keď raz na tú značkovú vec nemám, tak si nekúpim jej chabú ani údajne "kvalitnú" ani žiadnu napodobeninu! Otras! Ja sama chcem mať vo svojej zbierke RAZ kabelku 2.55 od Chanelu, aj Neverull od Louis Vuitton aj krásny kúsok od Prady. Pre splnenie svojho sna budem robiť všetko, čo sa dá, teda pracovať a šetriť si a možno raz.. Ale nikdy si nekúpim fejk! V obchodoch je plno kvalitných kabeliek za dostupné ceny, napríklad tie zo Zary, ale aj z H&M, Manga či z predajne Baťa. A rovnako je to aj s oblečením, doplnkami, šperkami.. Prosím, zamyslite sa nad tým ako investujete svoje peniaze! Povedzte STOP FEJKOM! Raz a navždy! Ďakujem..


SHARE:

2 komentáre

  1. Ahoj, máš takýto názor len na faky ktoré sa tvária ako nejaká značka (napr. používaním monogramov), alebo aj kabelky inšpirované kultovými kúskami? Napr. teraz sú populárne kabelky inšpirované Birkin bag, alebo kabelky v tvare LV Almy.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ahoj, keby som bola proti veciam inspirovanym "velkymi" znackami, tak by som asi musela chodit naha.. ved aj fashion weeky na jednotlive sezony sa preto konaju s tolkym predstihom, aby bezne high street znacky mohli vyrobit veci inspirovane tymi z mola.. Nemam problem si kupit napr. trenchcoat inspirovany tym od Burberry v Mangu, ale nebudem sa hrat ze je to Burberry a ani samotnemu Mangu o to nejde.. Ale a priori som proti tomu nosit FAKE napr. Speedy od LV a tvarit sa aku mam ja drahu a znackovu kabelku... toto je ponizujuce.. aj pre znacku aj pre majitelku fejku...

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig