26. júna 2013

My Summer Wishlist

Dúfam, že už k nám natrvalo zavíta leto. A poriadne. Pred pár mesiacmi som sa s vami začala celkom pravidelne deliť o svoje materiálne túžby, objekty svojho chcenia. Čo a kde si chcem kúpiť a zaobstarať. Zoznam mojich želaní na tieto nasledujúce letné mesiace je trošku iný. Okrem toho, že v najbližších dňoch sa chcem konečne a natrvalo zbaviť školy, sú na ňom aj záležitosti z celkom iného súdka ako doteraz :) 


Zo všetkého najviac chcem konečne robiť len veci, ktoré ma bavia a napĺňajú. Keď skončím školu, teším sa hlavne na to, že s mojim najdrahším a najmilovanejším začneme spoločne nový život pod jednou strechou. S tým súvisí vyberanie zariadenia a interiérových doplnkov, ktoré si určite náramne užijem :)

Chceli by sme absolvovať aj dovolenku, najradšej niekde na gréckom ostrove. Milujem grécku kuchyňu! Uvidíme, ako sa veci vyvinú..

Určite zavítame do Prahy, stovežatá má aj po stý raz svoje čaro. Keď tam budeme, nevynechám MAC, už si robím zoznam vecičiek, ktoré určite vyskúšam! A určite zájdeme na sviečkovú, ako vždy :)

Strašne sa teším, že budem konečne čitať knihy! Za tieto náročné mesiace sa mi ich nakopilo riadne veľa, klasické babské evitovky, aj inšpiratívne umelecké a dokonca aj francúzština, ktorú by som aspoň trochu chcela oprášiť.

V neposlednom rade by som si chcela nájsť prácu.. Takú, do ktorej budem rada ráno vstávať a ktorá ma bude tešiť. Pevne verím, že do konca leta sa mi to podarí, hlavný krok k úplnému osamostatneniu sa!
Aké sú Vaše plány a túžby na leto 2013??

Nech už sú akékoľvek, užívajte si ho naplno, nech Vám prinesie kopec nových zážitkov! xoxo.N


SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig