11. júna 2013

Isabel Marant for H&M

Skvelá správa pre milovníčky francúzskej nedbalej elegancie a obzvlášť pre obdivovateľky návrhárky Isabel Marant! H&M oznámilo, že už 14. Novembra 2013 sa môžeme tešiť na jej kolekciu vo vybraných predajniach. U nás to určite bude tá v bratislavskom Auparku. Tešiť sa môžeme na oblečenie a doplnky, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. A na svoje si prídu aj páni! Isabel vôbec prvýkrát vytvorí kolekciu aj pre nich. Kým nebudú zverejnené prvé fotografie kolekcie, môžeme len hádať, či bude obsahovať aj už ikonické tenisky na platforme... Čo myslíte, bude? :)


„Táto spolupráca mi naozaj lichotí. H&M pracuje s tými najlepšími návrhármi, takže táto pozvánka k spolupráci je pre mňa veľkou cťou. Snažím sa vytvárať niečo skutočné, čo si ženy chcú obliecť na bežný deň a čo budú nosiť s určitou nedbalosťou, ktorá je podľa mňa typicky parížska: pekne sa oblečiete bez toho, aby ste sa nad tým nejako zamýšľali a predsa vyzeráte sexy. Táto kolekcia je plná tohto nenúteného postoja a ľahkosti. Všetko sa dá navzájom rôzne kombinovať, stačí nechať sa viesť svojím inštinktom. Môj pohľad na módu je zameraný na osobnosť," hovorí Isabel Marant.
„Sme nadšení, že hosťujúcou návrhárkou v H&M je práve Isabel Marant. Vo svojich kolekciách kombinuje rôzne prvky a vytvára tak nedbalý a mestský štýl, čo ju robí veľmi modernou. Má fantastické oko pre etnické detaily a nevídanú schopnosť tvoriť veci, ktoré ľudia naozaj chcú nosiť. Sme presvedčení, že zákazníci H&M budú touto kolekciou rovnako nadšení ako my," hovorí Margareta van den Bosch, kreatívna poradkyňa H&M.

Isabel Marant sa narodila a vyrástla v Paríži, kde ešte počas strednej školy začala upravovať svoje vlastné oblečenie. Keď dokončila slávnu školu Studio Berçot, začala vo svete módy svoju cestu na vrchol, najskôr vlastnou značkou šperkov, potom pridala aj pletené odevy, až v roku 1994 predstavila celú kolekciu nesúcu jej meno. Dnes už vedie medzinárodne úspešný módny dom so sieťou butikov po celom svete. Jej elegantný parížsky štýl, tvorený zmesou bohémstva a krajčírskeho spracovania zdôrazňujúceho mužské rysy, je z roka na rok obľúbenejší.zdroj: www.top-fashion.sk & MESHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig