19. mája 2013

My Tips for Perfect Lips

Ani ten najkrajší rúž na svete nevyzerá dobre na suchých a popraskaných perách. Aby ste takejto situácii predišli, treba ich hydratovať, hydratovať a hydratovať. Ak to nestačí, ku kráse im pomôže aj pravidelný píling, buď zubnou kefkou, alebo špeciálnym produktom na to určeným. Mne sa osvedčila táto trojkombinácia. Už si neviem predstaviť žiť bez nej! :)

Even the most beautiful lipstick does not look good on dry chapped lips. To avoid this situation, you must moisturize, moisturize, moisturize. If this is not enough, you should use some peeling regularly, p.e. toothbrush or special products to peel your lips. I love this trio mentioned below. I can´t live without it anymore! :)Vždy, keď mám pocit, že mojim perám už žiadny balzam nepomôže, siahnem po tomto peelingu..
When there´s no other lip balm to help my lips, I reach for this peeling....na noc si pery natriem týmto multifunkčným zázrakom Eight Hour Cream od Elizabeth Arden..
..before going to bed I use this multifunction miracle Eight Hour Cream by Elizabeth Arden....vždy a všade mám so sebou balzam na pery. Mojou najobľúbenejšou značkou je Carmex!
..always and everywhere I have some lip balm. My most favorite brand is Carmex!


Užívajte si jar s krásnou farbou a hlavne s krásnym úsmevom na perách!
Enjoy the spring with beautiful color and especially beautiful smile on your lips! 

xoxo. N.

SHARE:

2 komentáre

 1. Super článok :)
  8th hour cream je aj môj obľúbený a mám k nemu aj dva balzámiky, ktoré sú super. Jedine troška mi vadí tá typycká vôňa... príde mi taká lekárska alebo čo. Nabudúce asi radšej bez. A ten Carmex ma veľmi láka, všade same chvály čítam :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Katka, carmex odporucam najviac zo vsetkeho!!!! :) a mas pravdu s tym "smradkom" toho 8hour cream-u, aj ja nabuduce pojdem do toho BEZ :D

   Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig