17. apríla 2013

What´s in My Bag

Tento "tag" putuje po bloggerskom svete už nejaký ten čas, a preto som sa preň rozhodla aj ja. Momentálne sa z domu nepohnem bez mojej Michael Kors Large Hamilton Tote, ktorú som si kúpila pred takmer dvomi rokmi v New Yorku. Moja najlepšia investícia!!! Túto kabelku milujem, je dostatočne veľká na to, aby som do nej napchala všetky moje potrebnosti a ešte aj veci do školy. Čierna farba ma sprevádza hlavne na jeseň a v zime, teda už skoro pol roka nosím túto kabelku nonstop, nevymieňam za inú. Kým sa s príchodom jari tak stane, ukážem Vám, čo mi v nej nesmie chýbať :) 
Kabelka je sama o sebe ťažká, a tak by sa mohlo zdať, že v nej nosím tonu vecí. Nie je to však vôbec tak. Nesmie mi v nej chýbať kozmetická taštička Victoria´s Secret, ktorú som dostala od "mojich báb" k narodeninám. Jej obsah Vám priblížim niekedy nabudúce :) Ďalej potrebujem samozrejme moju červenú peňaženku, veď červená vraj priťahuje peniaze :) USB kľúč, pero, vreckovky a niečo malé pod zub, ak je treba. Neznášam igelitové tašky, tak keď idem na nákup, mám tašku vlastnú. Ružovú :) Balzam na pery EOS nenosím v kozmetickej taštičke. Mám ho v samostatnej priehradke v kabelke, aby bol rýchlo poruke. No a neodmysliteľnou súčasťou mojej tašky sú aj slnečné okuliare. Momentálne nosím tieto "mačacie" TOM FORD. 


Chlapi sa vždy sťažujú, že ak majú niečo hľadať v ženskej kabelke, potrebujú mapu. U mňa to rozhodne neplatí, dokonca som dostala aj pochvalu od môjho priateľa za to, že mám v taške vždy poriadok a nebojí sa mi z nej napríklad podať mobil. OZAJ, MOBIL! Ten mám stále rovnaký, HTC Desire S a jasné, že aj ten nosím v kabelke. Spolu s kľúčmi, ktoré sú práve vo dverách :) 

Kabelka je vraj vizitkou svojej majiteľky, tak dúfam, že tá moja je vizitkou dobrou :)
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig