3. februára 2013

My February Wishlist

Od februára sa pravidelne môžete tešiť na novú rubriku - WISHLIST. Každý mesiac sa s Vami podelím o moje fashion & beauty (prípadne aj iné) túžby. Nebudem sem dávať lodičky od Christiana Louboutina alebo kabelku Chanel 2.55, to sú moje celoživotné fashion sny, ale veci reálnejšie a dostupnejšie, ktoré možno inšpirujú aj Vás. Takže, na mojom februárovom zozname želaní je.. 
..číslo 1 rovno spojím s číslom 10. Obe vecičky očakávam z výletu do Londýna, kam poputuje moja sis. 1 je Revlon ColorBurst™ Lip Butter. U nás sa značka Revlon bohužiaľ zohnať nedá a tieto maslá na pery sú veľmi populárne u svetových blogeriek a beauty guru, tak prečo ich neskúsiť!
Číslo 10 je sada štetcov od Real Techniques Core Collection, ktoré proste potrebujem! :)Rifľové kraťásky, ktoré sú číslom 2, som videla v Mangu. Sú z novej kolekcie a mohlo by sa zdať, že by mali patriť skôr do nejakého júnového wishlistu. Ja však zastávam názor, že treba kupovať veci hneď ako sa objavia na pultoch predajní, neskôr už nemusia byť vôbec. 

V mojej zbierke topánok prekvapivo chýbajú klasické čierne lodičky. Tieto čierne zo Zary sa mi páčia, pretože sú maximálne pohodlné, nadčasové a určite ich využijem na dvesto percent.

V Zare ostaneme aj pri čísle 4. Nie som fanúšikom maskáčov, ale keď som uvidela túto mäkkú košelu s maskáčovým vzorom modrej farby a s výraznou zlatou výšivkou na ramenách, moje srdce zapišťalo :)

Neuhádli by ste, z akého obchodu je moja položka číslo 5! Áno, opäť Zara. Tentokrát však línia TRF a úžasná koženková prešívaná "biker jacket". Najviac ma dostala svojím "chanelovským" prešívaním a skvelým strihom. Viem si ju perfektne predstaviť napríklad na ľahkých jarných šatách.Čísla 6,7 a 8 sú z H&M. Nenakupujem tam príliž často, ale z novej kolekcie sa mi zapáčilo pár kúskov. Peplum top som si aj skúšala, je zo super jemného materiálu, ale zaváhala som s jeho kúpou. Snáď ma teda niekde počká :) Už dlhšie hľadám "denim shirt", ktorá nebude totálne krátka. Možno práve táto bude tá pravá. Košieľ vo všeobecnosti nie je nikdy dosť a farba "mint green" bude opäť dominovať túto jar. Už nech to je! 
Poslednou položkou na mojom zozname je make up Chanel Vitalumiére. Už neskutočne dlho sa odhodlávam alebo skôr snažím dokopať do predajne a vyskúšať ho. Počula som naň samé chvály a nový make up fakt potrebujem, tak ak máte nejaké skúsenosti, poteším sa komentárom :) Uvidíme, koľko túžob sa mi aj podarí reálne naplniť. Snáď čo najviac k čo najväčšej spokojnosti :)
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig