27. januára 2013

My Pandora Bracelet

Môj náramok Pandora je pre mňa srdcovou záležitosťou. Takmer vôbec ho nedávam dole z ruky. Ľavé zápästie mi zdobí už vyše roka. Šperky značky Pandora, najmä tie, ktoré si môžete sami zložiť, ma zaujali práve svojou jedinečnosťou a originalitou. Vami vyskladaný náramok, náhrdelník, či dokonca prsteň Vám vďaka nekonečným možnostiam môže pripomenúť tie najdôležitejšie a najkrajšie životné okamihy. V ponuke sú prívesky a korálky v rôznych tvaroch a prevedeniach, napríklad aj v tvare znamenia zverokruhu, začiatočného písmena Vášho mena alebo mena Vašej polovičky, či ratolestí. 


Základom môjho šperku je strieborný náramok so zatváraním na klip s logom značky. Dostala som ho od rodičov minulé Vianoce spolu s dvomi kvietkovými korálkami. Mojím snom je mať prívesky na náramku zložené z kombinácie strieborných a zlatých korálikov a moji rodičia to vedia :)tento je kombináciou zlata a striebra od našichstrieborný kvietkový rovnako od rodičovstrieborným 4lískom som sa minulý rok obdarovala sama :)strieborné srdiečko od mojej lásky, darček z nekonečnej služobkystrieborná kabelka so zlatou mašličkou od rodičov k posledným narodeninámstrieborný motýlik od mojej drahej kamarátky, tiež "pandoráčky" Kiky :)moja najdrahšia sis mi na Vianoce darovala strieborné srdiečka

Náramok aj náhrdelník Pandora sú podľa mňa skvelým riešením, keď si neviete rady s darčekom. Stačí vybrať správnu korálku alebo prívesok a ak je obdarovávaná osoba "PANDORA POSITIVE", tak máte po probléme :) Šperky tejto značky nájdete v zlatníctvach Sofia, v predajniach šperkov MOLOKO a aj na webe www.pandora.net.


PS: fotky sú robené mojim telefónom HTC Desire S na knihe City Guide - New York z roku 2011 od značky Louis Viutton :)


SHARE:

3 komentáre

  1. je to veľmi skvelé, no ja by som sa bála niečo tak drahé nosiť na ruke:D)
    vystačím si so svojim náramkom s postriebrenými príveskami :3 :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. No ja si na svoje veci davam mega pozor, naramok ma fakt pevny klip, ktorym sa zapina, niekedy je tazke si ho vobec rozopnut, tak sa on tak nebojim :)

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig