3. decembra 2012

My Necklace Collection

O tom, že mám v poslednej dobe strašne rada výrazné náhrdelníky, ste sa mohli presvedčiť vo viacerých príspevkoch a tiež v mojej narodeninovej súťaži, kde sa náhrdelníky rozdávali. Teraz by som Vám rada predstavila moju rozrastajúcu sa zbierku tzv. statement necklaces :) 

Posledný rok nosím prevažne zlaté doplnky, preto je väčšina mojich náhrdelníkov práve v zlatej farbe. Nosím ich takmer denne, vedia ozvláštniť aj najobyčajnejší outfit a dodať mu taký ten ženský šmrnc. Podľa mňa najkrajšie vyniknú s vlasmi v cope alebo v drdole s jemnými alebo dokonca so žiadnymi naušnicami. 


* môj jediný strieborný z asosu značky Pieces ** zlatý dvojitý rovnako z asosu a rovnako značky Pieces ** zlatý ku krku z H&M ** asi môj najobľúbenejší matný zlatý z Accesorize ** zlatý "pichliačový" z H&M ** čierno-zlatý z asosu *


V decembri sa chystám objednávať podobné kúsky zo skvelej stránky http://www.ringsandtings.com, kde ponúkajnú množstvo šperkov a iných doplnkov za neskutočné ceny! A tiež som si celkom istá, že jeden krásny náhrdelník dostanem aj pod stromček... ;)


PS: Ak máte tip na skvelú bižutku, kde nájdem podobné náhrdelníky, sem s ním! ;)

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig