28. novembra 2012

My X-mas Nails

Hoci najkrajšie sviatky v roku budú až zhruba o mesiac, ja sa na ne "pripravujem" už teraz. Okrem nakupovania darčekov som sa rozhodla vianočne ozdobiť aj svoje nechty. U mňa, nechtovej konzervy, je to priam nevídané :) Ale.. 
..na mojom asosíku som pred časom zazrela trblietkový holografický ligotavý lak značky Models Own - Disco Inferno a nemohla som odolať. Keď mi prišiel, mala som práve na nechtoch môj najobľúbenejší odtieň čevenej OPI - Big Apple Red, a tak som ho len šupla naň. A výsledok bol taký... vianočný! :) 
Lak Disco Inferno bude skvelo vyzerať aj na čienom, tmavomodrom alebo baklažánovom (tmavo fialovom, pozn.red :)) laku. S tmavým podkladom to bude vyzerať "vesmírne", ako to nazýva moja drahá sis :)A keď už som sa pustila do experimentovania s nechtíkmi, ďalšie budú snáď konečne "caviar nails", ktoré som Vám predstavila v tomto príspevku. :)PS: Užívajte si blížiace sa sviatky ako sa len dá! Ja neviem prečo, ale tento rok sa na Vianoce teším najviac za posledné roky. Asi to bude tým, že som nesmierne šťastná a spokojná so svojím životom a konečne príde moja najdrahšia sis z "ďalekej" Pražky ;) SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig