29. novembra 2012

Introducing Yankee Candle

Romatické svetlo blikajúcich sviečok som mala vždy rada. Rovnako aj jemné, nevtieravé vône, ktoré sú ale natoľko intenzívne, aby prevoňali celý dom. Nedávno som natrafila na sviečky Yankee Candle, ktoré všetky moje požiadavky dokonale spĺňajú.Spoločnosť Yankee Candle bola založená v Slouth Hadley v Massachusetts v roku 1969, keď 16 ročný Michael Kittredge, pôvodne z Holyoke v Massachusetts vytvoril svoju prvú vonnú sviečku z roztavenej pastelky, ako vianočný darček pre svoju mamu. Rodina, priatelia a známi tiež chceli sviečky, a tak sa začalo jeho podnikanie v dome jeho rodičov. Neskôr sa výroba presunula do starého Mlyna v Holyoke, a tak sa začala budovať postupne spoločnosť Yankee Candle. 
Sviečky sú autentické. Každá vôňa je úplne identická a dlhotrvajúca. Vône vznikajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Prenesú vás na cesty do dôverne známych miest aj do neznáma, do skutočného sveta alebo naopak do krajiny snov. Pokrývajú škálu mnoho kategorií, od exotického ovocia a kvetov cez atmosféru každodenných situácií až po špecifickú vôňu slávností a sviatkov. 
Od momentu, keď škrtnete zápalkou až do posledného zaplápolania plamienka, uvoľňujú vonné sviečky Yankee Candle tie najčistejšie, rozprávkovo osviežujúce vône, ktoré ani postupom času nevyprchajú. Každá esencia musí voňať tak reálne a príjemne ako skutočný kvet, ovocie, korenie, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná.Keďže Vianoce máme predo dvermi, Yankee Candle môžu byť skvelou inšpiráciou na vianočný darček pre vašich najbližších. Možno si vyberiete práve z úžasnej vianočnej kolekcie, z ktorej mňa najviac uchvátila vôňa Snow In Love. Už ju mám konečne doma, spolu s ďalšími neodolateľnými vôňami z exkluzívneho slovenského e-shopu www.yankeesviecky.sk :)


zdroj: www.yankeesviecky.sk
SHARE:

2 komentáre

  1. Wonderful candle.^^
    Maybe follow each other on BLOGLOVIN and GFC???
    My Blog

    OdpovedaťOdstrániť
  2. The best candles ever! :) and of course, I´ll check your blog too ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig