23. októbra 2012

In Love with TimeWise® Microdermabrasion Set by Mary Kay

Som zástancom toho, že pleť je našou najväčšou vizitkou, ako sa o seba staráme, stravujeme, ako žijeme. Keďže nemám celkom dokonalú pokožku, pravidelne, každé 4 týždne navštevujem kozmetičku v Salóne Janssen, kde som maximálne spokojná už dlhé roky. Medzi jednotlivými ošetreniami v salóne samozrejme potrebujem aj starostlivosť na doma. Na značku Mary Kay nedám dopustiť už asi nikdy. Nedávno som spolu s nákupom dostala vzorku mikodermálnej sady a bola som nadšená! Žiadny iný pleťový peeling nedokáže to, čo táto dvojkroková sada. 
Mikrodermálna sada obsahuje rovnaké exfoliačné zložky, ktoré používajú dermatológovia. To znamená, že v pohodlí domova docielite vysoko kvalitné ošetrenie pleti, ktoré je porovnateľné s ponukou kozmetického salónu. Sada je navrhnutá tak, aby pôsobila v súlade s ostatnými produktmi radu TimeWise®. 1. fáza je intenzívny peeling, 2. fáza sérum na upokojenie a vyhladenie. S Mikrodermálnou sadou docielite okamžité vyhladenie jemných vrások, stiahnutie pórov a krásnu hladkú pleť!

Cena sady je € 73 a kúpite ju u svojej certifikovanej Mary Kay poradkyne. VRELO ODPORÚČAM! zdroj: www.marykay.sk

SHARE:

1 komentár

  1. ja mikrodermu mam (uz 3. alebo 4. balenie) a nedam na nu dopustit! hoci sa zda cena privysoka, tak produkt vydrzi minimalne pol roka, ak nie viac :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig