9. septembra 2012

Vitality by M

Zábavná, cielená a trendová kozmetická línia pre mladých od francúzskej značky Matis. Táto línia je špeciálne prispôsobená potrebám a očakávaniam aktívnych a dynamických mladých zákazníčok.
Zloženia bohaté na vitamín C a multivitamínové extrakty plodov kustovnice zahŕňajú pleť bohatou dávkou energie, žiarivosti, sviežosti a jasu.
Vitamín C je najlepším spojencom pleti. Pomáha bojovať proti poškodeniam buniek, ktoré spôsobujú voľné radikály. Blahodarne pôsobí na pleť tým, že ju rozjasňuje a detoxikuje tkanivá. Pri pravidelnom používaní prípravkov s vitamínom C sa pleť zlepšuje a dochádza v nej k náprave poškodení.
Plody kustovnice rastú na kríkoch v pohorí Himaláje. Sú jedlé a často sú nazývané aj ovocím smiechu. Obsahujú vysoký podiel vitamínov C a B, aminokyselín a antioxidantov. Kustovnica je hlavnou zložkou tradičnej východnej medicíny, užíva sa na povzbudenie organizmu, prevenciu a boj proti infekciám a zlepšenie krvného obehu. Podľa čínskej legendy toto ovocie objavil bylinkár, ktorý sa vďaka dennej konzumácii týchto tmavočervených bobuliek dožil až 200 rokov!


MISCELLAR WATER 3 IN 1
Ideálny odličovač pre ženy, ktoré majú naponáhlo
CLEAN & SCRUB 7/7
Prípravok 2v1 na každodenné použitie: čistiaci peeling, ktorý rozjasní nevýraznú pleť
VITAMINIC CREAM
Energiu dodávajúci pleťový krém, ktorý chráni pred znečistením, osviežuje a revitalizuje
VITAMINIC MASK
Delikátna osviežujúca maska, ktorá v pleti prebúdza jej prirodzenú žiarivosť


zdroj: www.matis-paris.skSHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig