14. augusta 2012

Pink Fit Easy Box

My ženy sme už raz také, večne nespokojné so svojím vzhľadom. Najsprávnejšia cesta k dokonalému telu je určite zdravá vyvážená strava a veľa správneho pohybu. Keď už ste sa raz rozhodli, že lemreniu je koniec a začali ste sa hýbať a správne papať, ku krásnej postave Vám môžu pomôcť aj správne vybrané výživové doplnky.


Špecializované obchody sú plné podporných prostriedkov pre mužov, ale už menej ich je pre nás ženy. Ja som objavila Pink Fit Easy Box od BioTech USA, ktorý je vyvinutý pre podporu chudnutia ženského tela. 
Balíček Pink Fit Easy obsahuje:
  • ULTRA LOSS SHAKE (21 x 30g)
  • ACTIVE FAT BURNER (90 tbl)
  • EAT CONTROL (120 tbl)
  • DARČEK - PINK FIT SHAKER (500ml)
1. ULTRA LOSS SHAKE – Diétetický proteínový prípravok
Vynechaj jedno jedlo a odmeň sa dezertom! S chuťou sa nasýtiš a tak nikdy neoľutuješ, že si si ho zvolila namiesto večere. Málo kalórií ale o to viac bielkovín. Obsahuje uhľohydrát a bielkoviny v zdravom pomere a tak sa do tvojho organizmu dostane po dávkach ledva 99,3 kalórií. Namiesto hladovania zdravá diéta. Vitamíny a minerálne látky, ktoré dodávajú životnú energiu, napomáhajú k dynamickej a zdravej činnosti tvojho tela.

2. ACTIVE FAT BURNER - Aktívne tablety pre spaľovanie tuku
Namiesto tukových vankúšikov tehličky. Formuj ľahko aj najkritickejšie zóny svojho tela! Energetická bomba. Spaľuje Tvoje zásoby a tým energetizuje, nech si sa pustila do akejkoľvek diéty. Kalórie traste sa! Nebudete mať možnosť utiecť do tuku... Hlad? Žiadny problém! Jeho komponenty na znižovanie chute do jedla dajú zabudnúť na škŕkanie v žalúdku.


3. EAT CONTROL - Znižuje pocit hladu
Hlad? Nemusíš s ním zápasiť! Zabudni na hrozivý sprievodný znak a zbytočný stres ktorý je ním vyvolaný. Reguluj s ľahkosťou. Hladinu cukru v krvi si môžeš s jeho pomocou držať na uzde, pričom zosilňuje pocit nasýtenosti. Iba zdravo! Aktívne prispieva, aby chudnutie Tvojho organizmu neprebiehalo panicky ale ako zdravý, normálny proces. Bez umelých zlúčenín. Hovorí jazykom Tvojho tela, s prírodnými komponentmi.


4. PINK FIT SHAKER (500ml) – ZADARMO!
 Jednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba. Snímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne" vám oko. Pre jednoduchšie a čistejšie používanie všetky uzávery na šejkri sú na závit. Špeciálne sitko kužeľovitého tvaru viacnásobne zvyšuje účinnosť miešania. Vďaka jedinečnej forme je držanie šejkra pohodlné.


zdroj: www.biotechusa.sk
P.S. V najnovšej Eve nájdete kupón na 20% zľavu na spomínané výrobky ;)

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig