15. augusta 2012

Introducing HAIRPLUS

Nie ste spokojná s dĺžkou svojich mihalníc? Máte nepekné holé miesta v obočí? Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa Vám predĺžia, sú hustejšie a hrubšie. Hairplus Vám môže pomôcť pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dľžky, hustoty a hrúbky.


Vhodné aj na obočie:
Hairplus sa používa na mihalnice práve tak ako aj na obočie. Veľmi veľa našich zákazničok, ktoré používajú Hairplus na medzery a holé miesta v obočí, podáva správy o tých najlepších výsledkoch. Hairplus sa nedá používať na vlasy na hlave ani na žiadne iné vlásky a chĺpky na tele.

Absolútne bezpečné použitie:
Hairplus sa používa lokálne. Dávajte, prosím, pozor na to, aby ste Hairplus nanášali vždy správne a aby sa vám hairplus nedostal do očí. Klinické štúdie a mnoho svedectiev našich zákazníčok ukazuje, že k vedľajším účinkom nedochádza. Treba však pripomenúť, že pri používaní kozmetických prípravkov môžu nastať alergické reakcie. Ak si aj napriek správnej aplikácii všimnete alergické symptóny, odporúčame Vám s používaním prípravku prestať a poradiť sa s lekárom.

Ako dlho vydrží HaiPlus:
Jedna flaštička prípravku hair plus s 3ml stačí na desať až dvanásť týždňové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia. Odporúčaná doba používania je 8 týždňov.


Obsahové zložky: 
Ako absolútnu novinku obsahuje hairplus vysoko aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E, biopeptidy, pantenol a ovocné výťažky tento obdivuhodný účinok fluidu HairPlus dotvárajú.

Používanie:
Odporúčaná aplikácia jeden krát denne, ráno alebo večer na odličene oči alebo obočie.

Prednosti:
- vďaka esencii na rast mihalníc,
- podporuje pekmanentny make-up
- pevné a husté mihalnice ako základ predlžovania
- vhodné pre ženy aj pre mužov

Prípravok HAIRPLUS a ďalšie pomôcky od spoločnosti Facederma nájdete napríklad TU


zdroj: www.facederma.sk
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig