10. júla 2012

Top Fashion Magazin

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví pripravilo v roku 2011 prvé vydanie módneho magazínu Top fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009...
Tento časopis ma úplne dostal! Wooooow!!! Neviem svoju radosť a nadšenie lepšie opísať. Pred pár dňami som si objednala obe doposiaľ vydané čísla tohto skvostu a odvtedy som ich nepustila z rúk. A už sa neviem dočkať ďalšieho čisla pre jeseň/zimu 2012, ktoré vyjde v septembri! 

Top Fashion jar/leto 2012
V aktuálnom vydaní nájdete množstvo trendov, ktoré sezóna prináša. Či už vás zaujímajú kľúčové kusy, na ktorých by ste mali postaviť svoj letný šatník, alebo čo všetko si môžete dopriať v energickej farbe roka – Tangerine Tango a aj to, aké kabelky a topánky dokonale doplnia váš look... Ponúkne vám návod ako rozoznať originálnu „vutónku" a v článku „Mať krivky je úžasné" sa dozviete, aký outfit pristane vášmu typu postavy. Známa blogerka Barbora Dudinská sa s vami v autentickej reportáži podelí o svoje skúsenosti z návštevy fashion weeku v New Yorku.

V časopise si tentokrát nájdu viac toho svojho aj muži, ktorým móda nie je ľahostajná. Zoznámite sa s pojmami „Fashionisto" a „Dandy" a aj s trendmi, ktoré sú v mužskej móde rovnako premenlivé a dych berúce.

Inšpirácie môžete čerpať aj z módnych editoriálov, v ktorých časopis dáva priestor mladej krvi, ale spolupracuje aj s uznávanými osobnosťami. Na titulnej strane, ako aj v exkluzívnej módnej story nájdete tvár famóznej Daniely Peštovej, ktorú nafotilo duo René & Radka.

V sekcii „Made in Czecho-Slovakia" si prečítajte rozhovor študentky módy s profesorom, pôsobacim v Prahe a Paríži, legendou domáceho módneho priemyslu, doc. ak. mal. Josefom Ťapťuchom. Priestor však dostali aj mladí muži, ktorí zdieľajú s verejnosťou svoj názor na módu prostredníctvom blogov.

K módnym trendom neodmysliteľne patria aj trendové líčenie a telo s krásnymi krivkami. Ako sa dostať do leta do formy, ale aj to, ktoré módne domy sa okrem oblečenia a doplnkov venujú vytváraniu nábytku, sa dočítate v sekcii „Lifestyle". Keďže sa blíži čas dovoleniek, časopis prináša tipy na tie najkomfortnejšie rezorty pre rodiny a najkrajšie slnečné pláže. 

Dokonalý... :)
zdroj: www.top-fashion.sk
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig