4. júla 2012

Prečo sa ženy strihajú nakrátko ?!

Nemyslím vlasy po plecia, po uši, ale úplne krátky zostrih pripomínajúci skôr pánsky strih. Taký ten neslušivý. Chápem, že sa o vlasy potom nemusia príliš starať, je to praktické, ale je to pekné?? Pristane takýto účes vôbec niekomu?? Dalo by sa o tom polemizovať..

Sinead O´Connor krátky zostrih tiež nepristaneAj niektoré svetové celebrity, napríklad Victoria Beckham alebo Emma Watson sa v minulosti rozhodli pre úplne krátke vlasy, ale predsa len pôsobili stále žensky a upravene.
Začala som sa nad týmto zamýšľať, keď som v televízii vzhliadla jednu reality show, kde si muži hľadajú ženy a 80% zo žien, ktoré im k listom priložili fotku, mali tento neslušivý krátky účes. Možno aj kvôli tomu nie sú pre opačné pohlavie také zaujímavé a neupútajú pozornosť mužov ako dlhovlásky. Viacero chlapov z môjho okolia mi potvrdilo, že doslova preferujú dlhšie vlasy, aspoň po plecia. Pôsobia úplne žensky a pôvabne. A presne také chceme pre mužov byť, no nie? :)

TOTO
vs.
TOTOĎalší pre mňa nepochopiteľný „trend“ sú vlasy napoly dlhé a napoly vystrihané. S týmto typom účesu sa v posledných mesiacoch môžeme stretnúť čoraz častejšie. Podľahla mu napríklad aj tanečníčka Anči Strike.
Čo si o spomínaných účesoch myslíte VY?? Svoj názor môžete vyjadriť v komentári..zdroj: internet

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig