27. júna 2012

Addicted to asos.com


Moji najbližší o mne vedia, že zhruba pred rokom som úplne podľahla nakupovaniu z britskej stránky http://www.asos.com. Ako prvá vec ma oslovilo, že doručujú celosvetovo a ZADARMO a platiť sa dá prostredníctvom každého typu platobnej karty!
Ja sama nakupujem minimálne dvakrát do mesiaca a dodanie nikdy netrvá dlhšie než desať dní. V tomto obrovskom internetovom obchode dopĺňajú tovar denne, pánsky aj dámsky, topánky, kabelky, doplnky, šperky, kozmetiku.. britských aj svetových značiek, dokonca aj kúsky od návrhárov ako Karen Millen, Marc Jacobs, Michael Kors či Vivienne Westwood. Ja osobne najčastejšie nakupujem práve značku ASOS, Motel, River Island, ALDO, Lipsy a mnoho ďalších. Dĺžky, strihy, veľkosti pre každú vekovú kategóriu. Obchod ponúka tiež rad „petit“ pre nižšie dámy, „curve“ pre dámy kyprejších tvarov  a „maternity“ pre nastávajúce mamičky. Takmer každý týždeň je na stránke nová akcia, ako napríklad 50% zľava na vybraný letný tovar, časovo obmedzené zľavy na sortiment niektorej značky, alebo na niektorý druh tovaru viacerých značiek, napríklad na topánky. Môj wishlist je neustále plný a oplatí sa počkať na spomínané akcie, cena je vtedy ešte priaznivejšia než priaznivá :) 
Tak čo, aj Vy vyskúšate nakupovanie na asos.com? 

zdroj: www.asos.com


P.S.: Ak by ste mali s nakupovaním nejaký problém, či už ohľadne veľkosti alebo vhodnosti strihu alebo čohokoľvek iného, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom komentárov k príspevku. Veľmi rada pomôžem :)

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig